Mesaj gönder
Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd. Şirket Profili
Şirket Profili
Ev >
Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd. Şirket Profili
Hakkımızda
Kişiler
Kişiler: Mrs. Amy
Faks: 86-731-8639-6190
Şimdi İletişime Geçin
Bize Mail Atın

Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd.

Çin Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd. Şirket Profili
Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd.
Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd.
Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd.
Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd.
Ana pazar:
Dünya çapında
İş Tipi:
Üretici
Markalar:
İbeno
çalışan sayısı:
120~150
Yıllık Satış:
400-600
Kurulduğu Yıl:
2015
İhracat c.c:
80% - 90%
Müşterilere Hizmet:
10000+
Şirket Detayları

YIbeino Yeni Malzemeler, yeni aşınmaya dayanıklı seramik malzemelerin araştırılmasına ve geliştirilmesine odaklanır ve malzeme taşımacılığı sağlamaya kararlıdır.Pnömatik taşıma sistemi mühendisliği tasarımı ve çeşitli karmaşık çalışma koşullarında ekipman aşınma sorunları çimento için, termal enerji, çelik, kömür, liman, kimyasal, yeni enerji, maden işleme, mühendislik makineleri, beton boru yığını ve diğer endüstriler.Kullanım dayanıklı malzemeler alanında 20 yıllık endüstri deneyimi var, Ürün tasarımı, araştırma ve geliştirme, üretim, işleme ve diğer hizmetler için müşteri talebine göre üretimden kurulumuna kadar tek duraklı hizmet sunarız.

Çin Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd. şirket Profili 0Çin Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd. şirket Profili 1

Şirketin profesyonel bir aşınma karşıtı inşaat ekibi var.Çeşitli aşınma sorunlarına zamanında çözümler sağlayabilir ve gerçek çalışma koşullarına göre uygun aşınmaya dayanıklı malzemeler ve inşaat planları seçebilirizRasyonel ürün tasarımı, yerleşik inşaat, and comprehensive after-sales service can help you effectively improve the operating efficiency and service life of your equipment and solve equipment wear problems under various complex working conditions.

 

Kullanıma dayanıklı malzemeler alanında 20 yıldan fazla endüstri deneyimi ve deneyimli bir teknik ve yönetim personeli grubumuz var.araştırma ve geliştirmeÜretim, işleme ve müşteri ihtiyaçlarına göre diğer hizmetlere sahiptir.Şirketimizin ana ürünleri aşınmaya dayanıklı seramik levhalardır, aşınmaya dayanıklı seramik kaplamalar, seramik kompozit borular, aşınmaya dayanıklı seramik dirsekler (lityum pillü pnevmatik taşıma dirsekleri), aşınmaya dayanıklı seramik rulo gerileme,Tüm ekipman seramikle kaplanmıştır., seramik pompa kamyon boruları, alümina yapısal seramikleri, ZTA seramikleri ve diğer ürün serileri.

Çin Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd. şirket Profili 2Çin Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd. şirket Profili 3

HunanYIbeinoYeni Malzemeler Co., Ltd. ISO9001: 2015 kalite sistemi sertifikasını geçti. Şirketin sıkı bir kalite kontrol sistemi var. Ürün tasarımı, üretim,ve kurulum hizmetleri ISO kalite yönetim sistemine tam olarak entegre edilmiştirHammadde satın alma ve malzemelerden, üretim sürecinin yönetiminden fabrika denetimi ve kontrolüne kadar tüm yönler, kararlı ürün performansını ve mükemmel kaliteyi sağlar.

 

Şirketin dünya çapında kullanıcıları var ve esas olarak Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, İsveç, Hindistan, Türkiye, Hollanda, İtalya, İspanya, Japonya, Güney Kore, Rusya, Vietnam ve diğer ülkelere ihraç ediyor..Şirket, "dürüstlük, sıkı çalışma,Yenilikçiliğe ve müşteriye bağlıyız Müşterilerimize "kalite önce" ilkesine dayalı yüksek kaliteli hizmetler sunuyoruzBize saygılı olmanıza hoş geldiniz!

Çin Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd. şirket Profili 4Çin Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd. şirket Profili 5

Şirket Avantajı

Şirket bir imalat şirketi, biz yerinde sanayi deneyimi yılları var ve en iyi ekipman anti-giyim tasarımı, ürün örnekleri, kaliteli hizmet,ve rekabetçi fiyatlar.

 

Şirket Onuru

Ürün patentleri şunlardır: "Pomp borusunun bir tür dirseği boşaltma tıkanma önleyici borusu", "A lining board installation structure", "A lining board processing console","Seramik kaplı borular için taşıyıcı cihaz" vb..

 

Satış Ağı

Ürünlerimiz tüm dünyaya ihraç edilir. Şirketimiz her zaman "kalite, yenilik ve müşteriler önce" iş prensibine ısrar etti.

 

Ürünümüz

Kullanıma dayanıklı Keramik Kullanım Liner

ZTA Seramik aşınma kaplama

Kullanıma dayanıklı seramik kompozit kaplama

Çarpışmaya dayanıklı seramik aşınma kaplaması

Seramik kompozit kaplama

Keramik kauçuk kaplama

Seramik-kompozit aşınmaya dayanıklı dirseği

Kullanıma dayanıklı seramik kompozit boru

Beton pompasının parçaları

Kullanıma dayanıklı seramik levha

Keramik ve kauçuk katranlar geride kalıyor.

Kullanıma dayanıklı seramik ile kaplanmış bir siklon

Seramik bileşenler

 

 

 

Hizmetler

Hizmetimiz

Satış öncesi:İş yöneticisi müşteri yerine gider veya erken aşamada telefonla iletişim kurar, ekipmanların çalışma koşullarına göre makul bir aşınma karşıtı çözüm sağlar.Ve sonra proje bütçesi teklifini yapar..

Satışta:Müşterinin ekipmanlarının çalışma durumunu tam olarak anladıktan sonra, müşteri için özelleştirilmiş ürünler için çizimler tasarlayın ve onay için müşteriye gönderin.

Satış sonrası servis:Sorunu çözmek için 48 saat içinde müşteri sitesine (Çin) ulaşın.

Çin Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd. şirket Profili 0Çin Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd. şirket Profili 1

Ürün kalitesi güvencesi:

Ürünler ISO90001 kalite sistemi sertifikasını ve ISO14000 çevresel yönetim sistemi sertifikasını geçti.ve ürünler araştırma ve geliştirme ile ISO kalite yönetim sistemine dahil edilmiştirÜrününlerin %100 kaliteye sahip olmasını sağlamak için ürünün fabrikadan ayrılmadan önce sıkı bir kalite denetimi yapılır.

Çin Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd. şirket Profili 2Çin Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd. şirket Profili 3

Tarih

Tarihimiz

Yibeinuo Yeni Malzemeler, yeni malzemelerin araştırılmasına ve geliştirilmesine odaklanır ve çimento için malzeme taşımacılığı ve pnevmatik taşıma sistemi mühendisliği sağlamayı taahhüt eder.Termal güç, çelik, kömür, limanlar, kimyasallar, lityum piller, maden işleme, inşaat makineleri, boru direkleri (elektrik direği) ve diğer endüstriler.Çeşitli karmaşık çalışma koşulları altında ekipmanların tasarımı ve aşınması, verimli, düşük tüketim ve kirliliksiz malzeme taşımacılığı.

Kullanıma dayanıklı malzemeler alanında 20 yıllık endüstri deneyimi ve deneyimli bir teknik ve yönetim personeli grubumuz var.Üretimden kurulumuna kadar tek duraklı hizmet sunuyoruz.Müşterilerin ihtiyaçlarına göre ürün tasarımı, araştırma ve geliştirme, üretim, işleme ve diğer hizmetleri gerçekleştirebiliriz.

Çin Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd. şirket Profili 0Çin Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd. şirket Profili 1

 

Takımımız

Şirketimizin yüzlerce kişilik bir ekibi var. Şirketimizin dünya standartlarında iki seramik üretim hattı ve büyük bir çelik yapı üretim hattı var.Profesyonel işleme ekipmanları ve teknik personel ile donatılmış, büyük miktarlarda aşınmaya dayanıklı seramik borular, dirsekler, tees, hoppers vb. üretebilir.
Çin Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd. şirket Profili 0Çin Hunan Yibeinuo New Material Co., Ltd. şirket Profili 1

Şirket kurulduğundan beri, profesyonel bir giyim dayanıklı seramik inşaat ekibi oluşturduk.Deneyimlerimizi sürekli olarak özetledik., teknik kalitemizi ve kurulum seviyesini geliştirdik ve zengin teorik ve pratik deneyim biriktirdik.ve 10 profesyonel teknik personel, farklı koşullardaki inşaat ihtiyaçlarını karşılayabilen profesyonel inşaat aletleri ve ekipmanlarıyla donatılmıştır.
 

Şirketin satış sonrası hizmet ekibi var ve satış yöneticileri iş konusunda yetenekli olup siteyi kontrol veya telefon danışmanlığı için ziyaret ediyorlar.Ekipmanın durumunu analiz etmek, uygun ürünleri seçmek ve müşteri ekipmanlarının kullanım ortamını tam olarak anlamak, aşınma mekanizmasını analiz etmek, müşteriler için ürünler tasarlamak ve makul çözümler önermek