Mesaj gönder
Ürünler
Vakalar
Ev > Vakalar >
hakkında son şirket vakası Hangi endüstrilerde bimetal aşınmaya dayanıklı borular kullanılır?
Etkinlikler
Kişiler
Kişiler: Mrs. Amy
Faks: 86-731-8639-6190
Şimdi İletişime Geçin
Bize Mail Atın

Hangi endüstrilerde bimetal aşınmaya dayanıklı borular kullanılır?

2023-07-18
 Latest company case about Hangi endüstrilerde bimetal aşınmaya dayanıklı borular kullanılır?

Son yıllarda bimetallik aşınmaya dayanıklı boruların tanıtımı ve uygulanması sayesinde elektrik enerjisi, metalürji, madencilik, kömür, çimento ve diğer endüstrilerde yoğun bir şekilde uygulanmıştır.Güvenliği, güvenilirlik, darbe direnci ve aşınma direnci diğer malzemelerden üstündür. boru hattları, özellikle büyük parçacıkların çalışma koşullarında, yüksek hızda,ve uzun mesafe taşımacılığıPazar uygulaması hızla büyüyor ve tanıtım ve uygulamaya layık iyi bir üründür.

Bimetal aşınmaya dayanıklı boru, dış katman karbon çelik boru, iç duvarı yüksek kromlu dökme demir aşınmaya dayanıklı katman KMTBCr28 ile kaplıdır,ve kayıp köpüklerin negatif basınç dökülmesiyle oluşur., yüksek aşınmaya dayanıklı özelliklere sahip ve şu anda yaygın endüstriyel aşınmaya dayanıklı tiptir.

Abrasion-resistant pipe

Yüksek basınç

Bu ürünün dış duvarı, yüksek basınç için kilit teknoloji olan dikişsiz çelik borudan yapılmıştır.Dış duvar borusunun malzeme ve duvar kalınlığı bileşik borunun dayanıklılığını belirlerBoru hattının çalışma basıncına göre, uygun dış duvar boru malzemesi seçilebilir. İç kaplama yalnızca yüksek krom-nikel alaşımından yapılır.Yüksek basınç taşımadan abrasif aşınmaya direnmekten sorumludur, bu nedenle bu ürün yüksek basınçlı, yüksek konsantrasyonlu ve uzun mesafeli nakliye boru hatları için uygundur.Nadir topraklara dayanıklı çelik serileri ve çelik-keramik kompozit boru hatları ile karşılaştırıldığında, güvenli bir operasyon sağlayabilir.

 

İyi aşınma direnci

Boru hattını döşenmiş yüksek krom-nikel kompozit metal, HRC50-60 sertliği ile son derece yüksek aşınma direnci olan bir malzemedir; Taneler arıtmak için özel bileşik modifikatörü kullanılır,Bu da ürünün sertliğini ve germe dayanıklılığını büyük ölçüde artırır.Dikişsiz çelik borunun kabuğu koruması, yüksek krom-nikel alaşımlı malzemenin mükemmel performansının güvenilir bir garantisi sağlarNadir topraklara dayanıklı çelik boru (HRC35-45) ile karşılaştırıldığında, yüksek aşınma direnci, büyük basınç taşıması ve iyi kaynaklılığa sahiptir.eşdeğer aşınma direnci vardır, ama çift katmanlı metal kombinasyonu çok daha dayanıklı ve çelik-keramik kombinasyonundan daha iyidir, yüksek güvenlik.ve aşınma direnci, çelik-sırmalı kompozit borudan çok daha yüksektirBu nedenle, şirketimiz tarafından piyasaya sürülen çelik yüksek krom-nikel bileşik borunun kapsamlı performansı daha iyidir.

 

Kurulumu kolay

Dış duvar, boru armatürlerinin tasarımını ve montajını önemli ölçüde kolaylaştıran ve aynı zamanda iyi kaynak performansına sahip dikişsiz çelik boru serisi özelliklerini benimser.kaynaklanabilirNadir topraklara dayanıklı çelik borunun kaynaklanabilirliği ve çelik-keramik kesme özelliği çözülür ve inşaat ilerlemesi hızlanır.

 

Yüksek sıcaklığa dayanıklılık

Yüksek krom-nikel alaşımlı kaplama, 600 derece Sars altındaki deformasyon ve oksidasyon olmadan uygulanabilir ve yüksek aşınma direnciyi korur.giymek, oksidasyon ve korozyon direnci ve ürün yelpazesini genişletti.

Beş, iyi korozyon direnci

Yüksek krom-nikel alaşımının %5'ten az kükürt asidi, klorhidrat asidi, flüorhidrat asidi ve sodyaya karşı korozyon direnci %99'dan fazladır.Yüksek krom-nikel oranında aşınmaya dayanıklı kompozit borunun ekonomik yararı, yukarıda belirtilen koroziv ortamın taşınması koşullarında uygulandığında daha da önemlidir..

 

İyi görünümlü, kirlenme karşıtı

Bu ürünün dış duvarı, ürünün görünüm kalitesini büyük ölçüde iyileştiren dikişsiz çelik borudan yapılmıştır.Vakum ve santrifüj döküm iç duvar düz, boru hattının kirlenme karşıtı yeteneğini büyük ölçüde geliştirir. Boru hattının kısmi tıkanması durumunda, kullanımı çok uygun olan istek üzerine vurulabilir, kesilebilir ve değiştirilebilir.