Mesaj gönder
Ürünler
Haberler
Ev > Haberler >
hakkında şirket haberleri Seramik aşınmaya dayanıklı kompozit plakaların tanıtım ve uygulama alanlarını biliyor musunuz?
Etkinlikler
Kişiler
Kişiler: Mrs. Amy
Faks: 86-731-8639-6190
Şimdi İletişime Geçin
Bize Mail Atın

Seramik aşınmaya dayanıklı kompozit plakaların tanıtım ve uygulama alanlarını biliyor musunuz?

2024-06-26
Latest company news about Seramik aşınmaya dayanıklı kompozit plakaların tanıtım ve uygulama alanlarını biliyor musunuz?

Seramik aşınmaya dayanıklı kompozit levhalarileri sıcak vulkanizasyon teknolojisi kullanarak sertleştirilmiş aşınmaya dayanıklı seramikleri ve kauçukları kare bir seramik kauçuk kompozit oluşturmak için vulkanize ederek üretilmiştir.donanımın koruyucu yüzeyine kaynakla (üçte bir seri) veya güçlü ve tamponlama anti-kulanma katmanı oluşturmak için yüksek dayanıklı yapıştırıcı yapıştırma (ikite bir) ile sabitlenirKeramiklerin yüksek sertliği ve kauçukların yüksek tamponlama ve yorgunluk direnci avantajlarını birleştirir.Büyük bloklu malzeme taşımacılığında ekipman aşınma koruması problemini iyi çözebilirİyi bir aşınma ve korozyon direnci yanı sıra, kauçuk eklemek, malzeme toplanması nedeniyle üretim durdurulmasını önleyebilir ve gürültüyü azaltabilir.

 

Seramik aşınmaya dayanıklı kompozit plakalar esas olarak termal enerji santrallerinin kömür taşıma ve kül boşaltma sistemlerinde ve malzeme taşımacılığında, seri siloslarında, hopperlerde,metalürjik çelik endüstrisinde diğer ekipmanlarBüyük malzeme düşüşü ve güçlü çarpma nedeniyle seri ve taşıma sisteminin düşük hizmet ömrü sorununu çözebilir; aynı zamanda,seramik kauçuk kompozit astarları bükülebilir ve kesilebilir, ve çeşitli özel şekilli ekipmanların kurulumu için uygundur.

hakkında en son şirket haberleri Seramik aşınmaya dayanıklı kompozit plakaların tanıtım ve uygulama alanlarını biliyor musunuz?  0hakkında en son şirket haberleri Seramik aşınmaya dayanıklı kompozit plakaların tanıtım ve uygulama alanlarını biliyor musunuz?  1

Uygulama alanı:
Seramik aşınmaya dayanıklı kompozit plakalar, seramiklerin yüksek aşınmaya dayanıklılığını ve kauçukların darbeye dayanıklılığını birleştirir ve malzeme taşıma sistemi ekipmanlarının aşınma koruması için uygundur.kömür hopperleri gibi, kömür boruları, top değirmen girişleri, çıkış boruları vb.Aynı zamanda termal enerji santrallerinin kömür taşıma sistemlerinde ve metalürji ve çelik sistemlerindeki sinterleme tesislerinin malzeme taşıma ve serileme sistemlerinin hopper ve silolarında da kullanılabilir., ve yüksek düşüş ve büyük darbe ile diğer parçalar. kauçuk formülünü değiştirerek, özel özelliklere sahip aşınmaya dayanıklı seramik kaplama plakaları elde edilebilir,Çeşitli ortamlarda ve çalışma koşullarında ekipmanların aşınma koruması için kullanılabilir.