Mesaj gönder
Ürünler
Haberler
Ev > Haberler >
hakkında şirket haberleri Alümina Kullanım Dayanıklı Seramik Yaprakların Hizmet Süresi Ne Kadar?
Etkinlikler
Kişiler
Kişiler: Mrs. Amy
Faks: 86-731-8639-6190
Şimdi İletişime Geçin
Bize Mail Atın

Alümina Kullanım Dayanıklı Seramik Yaprakların Hizmet Süresi Ne Kadar?

2022-03-16
Latest company news about Alümina Kullanım Dayanıklı Seramik Yaprakların Hizmet Süresi Ne Kadar?

Alümina aşınmaya dayanıklı seramik levhalar şu anda piyasada talep görüyor ve herkes alümina aşınmaya dayanıklı seramik levhaların kullanım ömrü hakkında daha fazla endişe duyuyor.Bu malzemeden yapılmış seramik aşınmaya dayanıklı levha ne kadar süre kullanılabilir?Bugün size tanıtacağım.

 

Alümina aşınmaya dayanıklı seramik levhaların kullanım ömrünü anlamak için, öncelikle aşınma mekanizmasını anlamalıyız.Alümina aşınmaya dayanıklı seramik levhaların aşınması kabaca kesme aşınmasına bölünebilir, yorgunluk aşınması, aşınma aşınması, darbe aşınması vb. Her bir aşınma türünün farklı çalışma ilkeleri nedeniyle, seramik levhaların aşınma mekanizması da çok farklıdır.Pratik uygulamalarda veya deneylerde, genellikle izole değil, birbirleriyle bağlantılı bağlardır ve birbirleriyle etkileşime girerler.

hakkında en son şirket haberleri Alümina Kullanım Dayanıklı Seramik Yaprakların Hizmet Süresi Ne Kadar?  0hakkında en son şirket haberleri Alümina Kullanım Dayanıklı Seramik Yaprakların Hizmet Süresi Ne Kadar?  1hakkında en son şirket haberleri Alümina Kullanım Dayanıklı Seramik Yaprakların Hizmet Süresi Ne Kadar?  2

 

Alümina aşınmaya dayanıklı seramik levhaların kullanım ömrü sadece kalitesiyle değil, özellikle orta parçacık boyutu, sertlik, sürtünme modu,Çevre, yük, akıntı hızı, sıcaklık ve zaman.

 

Genel olarak, parçacıklar ne kadar küçükse, konsantrasyon o kadar düşüktür, temizleme hızı o kadar düşüktür, temizleme açısı o kadar küçüktür.ve alümina aşınmaya dayanıklı seramik levhanın kullanım ömrü ne kadar uzunsa. Genellikle mikro toz üretim hattının ağ borusunda, mikro tozun yüzey alanı 420 ~ 450m2/kg, konsantrasyonu 350a/Nm3, hızı 28 ~ 30m/s,ve akış açısı 30'dur., 20 mm'lik aşınmaya dayanıklı seramik levha 8 ~ 10 yıl kullanılabilir. ham ve klinker öğütme malzemeleri slag'tan daha kolay öğütülür,ve aynı kalınlıkta alümina aşınmaya dayanıklı seramik levhaların kullanım ömrü 10 yıldan fazla olabilir.