Mesaj gönder
Ürünler
Ürünler
Ev > Ürünler > Alümina Seramikleri > ISO Alümina Seramik Yüksek Kromlu dökme demir seramik aşınmaya dayanıklı fayans

ISO Alümina Seramik Yüksek Kromlu dökme demir seramik aşınmaya dayanıklı fayans

Ürün Detayları

Menşe yeri: Changsha, Hunan, Çin

Marka adı: Ibeno

Sertifika: ISO9001-2015

Model numarası: Alümina Seramikleri

Ödeme ve Gönderim Koşulları

Min sipariş miktarı: Anlaşılabilir

Fiyat: Negotiable

Ambalaj bilgileri: Ahşap kutularda veya demir raflarda paketlenmiştir

Teslim süresi: 25-45 iş günü

Ödeme koşulları: T/T

Yetenek temini: 100.000 ㎡/ yıl

En İyi Fiyatı Alın
Vurgulamak:

ISO Alümina Seramik

,

dökme demir seramik aşınmaya dayanıklı fayans

,

ISO seramik aşınmaya dayanıklı fayans

Termal Genleşme Katsayısı:
8 x 10^-6 /K
Bükülme mukavemeti:
350 MPa
mekanik dayanım:
Yüksek
Renk:
Beyaz
Kimyasal direnç:
Harika
Rockwell sertliği:
85 SAAT
Yüzey finişi:
Poliş edilmiş
Malzeme:
Alümina Seramikleri
Maksimum Çalışma Sıcaklığı:
1600°C
Diğer İsim:
Aşınmaya dayanıklı seramik
Termal Genleşme Katsayısı:
8 x 10^-6 /K
Bükülme mukavemeti:
350 MPa
mekanik dayanım:
Yüksek
Renk:
Beyaz
Kimyasal direnç:
Harika
Rockwell sertliği:
85 SAAT
Yüzey finişi:
Poliş edilmiş
Malzeme:
Alümina Seramikleri
Maksimum Çalışma Sıcaklığı:
1600°C
Diğer İsim:
Aşınmaya dayanıklı seramik
ISO Alümina Seramik Yüksek Kromlu dökme demir seramik aşınmaya dayanıklı fayans

- Hayır.Ürün Tanımı

Seramik aşınmaya dayanıklı karolar, endüstriyel ekipmanlar için aşınmaya karşı çözümlerden biridir.Çemberlerle basılabilir ve müşterilerin istediği şekillere kesin kesilebilirSeramik aşınmaya dayanıklı karolar süper aşınmaya dayanıklıdır.

 

- Hayır.Seramik aşınmaya dayanıklı karolar, alümina seramiklerini 1700 ° C yüksek bir sıcaklıkta kızartarak yapılır. Alümina seramik, ana kristal fazı olarak α-Al2O3'ü içeren bir seramik malzemedir.Oldukça erken gelişmiş yüksek sıcaklıklı yapısal seramik malzemedir., ve Al2O3 içeriği genellikle % 75 ila 99.9 arasındadır. Genellikle malzemelerde Al2O3 içeriğini sınıflandırmak için kullanılır.% 85 Al2O3 içeriği olan "85 Porselen" % 92 Al2O3 içeriği olan "92 Porselen"% 95 Al2O3 içeriği olan "95 Porselen" ve % 99 Al2O3 içeriği olan "99 Porselen".

 

- Hayır.Kullanıma dayanıklı seramik karoların avantajları

1Alümina seramiklerinin sertliği büyüktür. Seramik alanında, alümina sertliği orta ve Rockwell sertliği HRA80-90'dır.Bu da aşınmaya dayanıklı bir malzeme olarak seçilmesinin önemli bir nedeni..

2. aşınmaya dayanıklı seramik karolar karbon çelikten 12 kat daha fazla aşınmaya dayanıklıdır. Taşıma ve toplu malzeme işleme sistemlerinde ve boru sistemlerinde erozyon ve aşınmayı önleyebilirler.

3Alümina seramiklerinin ağırlığı hafiftir ve seramik malzemelerin yoğunluğu genellikle yüksek değildir. Aynı durum alümina seramikler için de geçerlidir.

4Alümina seramiklerinin aşınma direnci iyidir.Alümina seramiklerinin aşınma direnci, manganez çeliklerinin 266 katına ve 171 katına eşdeğerdir.Birçok yıllık inşaat tecrübemize göre, ekipmanların kullanım ömrü en az on kat uzatılabilir.

5İnsanlar her zaman alümina seramiklerinin diğer özelliklerini keşfediyor, yeni malzemeler ve yeni süreçler araştırıyor ve aynı şey seramik için de geçerli.insanlar alüminin mevcut özelliklerinden memnun değillerdi ve alümina seramiklerine dayalı ZTA zirkoniyum-alüminyum kompozit seramikleri geliştirdilerAlümina, zirkonya ve nadir toprak oksitlerinden oluşan kompozit seramik, benzersiz nanostrukturu moleküler performansını önemli ölçüde artırır.ve aynı zamanda nadir toprak oksitlerinin eklenmesi, seramik malzemelerin gücünü ve dayanıklılığını büyük ölçüde arttırır..

ISO Alümina Seramik Yüksek Kromlu dökme demir seramik aşınmaya dayanıklı fayans 0ISO Alümina Seramik Yüksek Kromlu dökme demir seramik aşınmaya dayanıklı fayans 1

Kurumsal tanıtım

Hunan Yibeinuo Yeni Malzemeler ulusal Changsha Ekonomik ve Teknolojik Kalkınma Bölgesi'nde yer almaktadır.ve yeni seramik malzemelerin ve yeni aşınma karşıtı teknolojilerin uygulanmasıPetrol, makine ve diğer endüstriler, teknik danışmanlık, mühendislik tasarımı, ekipman üretimi,ve ekipman kurulumunun verimli bir şekilde, düşük tüketim ve kirliliksiz malzeme taşımacılığı.

 

- Hayır.Şirket tarafından geliştirilen aşınmaya dayanıklı seramik serisi ürünleri aşınmaya dayanıklılık, yüksek sıcaklığa dayanıklılık, korozyona dayanıklılık ve darbe dayanıklılığı özelliklerine sahiptir.Şirketin ana ürünleri, aşınmaya dayanıklı seramik kompozit kaplamaları (seramik kauçuk çelik plaka, üçte bir aşınmaya dayanıklı seramik kaplama) içerir., aşınmaya dayanıklı seramik Metal iki-bir kompozit kaplama), aşınmaya dayanıklı seramik kompozit borular (entegral kalıplı aşınmaya dayanıklı seramik dirsekler,Entegre sıcak bükümlü yama tipi giyim dayanıklı seramik dirsekler, seramik kaplı hortumlar ve diğer genel ürünler) ve yeni aşınmaya dayanıklı seramik kaplamalar.Şirketimiz aynı zamanda giyim dayanıklı seramik kauçuk kaplı rulolar gibi bileşenlerin tam setlerini de sağlar, eskiye dayanıklı seramik fan döngüleri, eskiye dayanıklı seramik valfler, eskiye dayanıklı seramik kaplamalı siklonlar, yakıcı bileşenleri vb.

- Hayır.Teknik parametreler

Parçalar Özellikler
Alümina içeriği ≥92% ≥95%
yoğunluk ≥3,6 g/cm3 >3.8g/cm3
Rockwell Bir sertlik ≥ 82HRA ≥85HRA
Çarpışma gücü ≥1200 MPA ≥1500 MPA
Kırılma sertliği ≥3.8MPa·m1/2 ≥4.0MPa·m1/2
Vickers sertliği ≥ 1150HV10 ≥1200HV10
Eğilme Gücü ≥290MPa ≥330MPa

- Hayır.Üretim süreci, üretim ekipmanları

Şirketin fırın üretim hatları, vulkanizatörler, izostatik baskı makineleri, otomatik baskı makineleri, vulkanizatörler, püskürtme kurutma kuleleri, CNC kesme makineleri, torna makineleri, delme makineleri, freze makineleri,testere makineleri, radyal matkaplar, forkliftler, gaz koruyucu kaynaklar, ara frekanslı boru bükücüleri ve diğer üretim ve işleme ekipmanları, belirli bir üretim kapasitesi ölçeği oluşturdu.

IMG_2516IMG_2290