Mesaj gönder
Ürünler
Ürünler
Ev > Ürünler > Kauçuk Seramik Gömlekler > Kullanım Direnci Kauçuk Seramik Liners OEM Seramik Tile Kullanım Liners

Kullanım Direnci Kauçuk Seramik Liners OEM Seramik Tile Kullanım Liners

Ürün Detayları

Menşe yeri: Changsha, Hunan, Çin

Marka adı: Ibeno

Sertifika: ISO9001-2015

Model numarası: Kauçuk Seramik Gömlekler

Ödeme ve Gönderim Koşulları

Min sipariş miktarı: Anlaşılabilir

Fiyat: Negotiable

Ambalaj bilgileri: Ahşap kutularda veya demir raflarda paketlenmiştir

Teslim süresi: 25-45 iş günü

Ödeme koşulları: T/T

Yetenek temini: 100.000 ㎡/ yıl

En İyi Fiyatı Alın
Vurgulamak:

Kullanım Direnci Keramik Tile Kullanım Kaplamaları

,

OEM Keramik Tile Wear Liners

,

Kullanım Direncili Kauçuk Seramik Döşeme

Aşınma direnci:
Üst
Uygulama:
Endüstriyel ekipmanlar için aşınmaya dayanıklı kaplama
Kimyasal direnç:
Harika
yoğunluk:
3,6-3,8 gr/cm3
Uzama:
≥250%
Bükülme mukavemeti:
≥ 300 MPa
Çarpma dayanıklılığı:
Yüksek
Astar Tipi:
Seramik Astar
Malzeme:
Kauçuk ve Keramik
Servis Ömrü:
5 yıldan fazla
Aşınma direnci:
Üst
Uygulama:
Endüstriyel ekipmanlar için aşınmaya dayanıklı kaplama
Kimyasal direnç:
Harika
yoğunluk:
3,6-3,8 gr/cm3
Uzama:
≥250%
Bükülme mukavemeti:
≥ 300 MPa
Çarpma dayanıklılığı:
Yüksek
Astar Tipi:
Seramik Astar
Malzeme:
Kauçuk ve Keramik
Servis Ömrü:
5 yıldan fazla
Kullanım Direnci Kauçuk Seramik Liners OEM Seramik Tile Kullanım Liners

Ürün Tanımı

Buseramik fayans aşınma kaplamalarıendüstriyel aşınmaya dayanıklı, darbeye dayanıklı, korozyona dayanıklı bir malzemedir. Şok direnci ve termal genişleme ve daralma vardır.Viskozun ısı genişleme katsayısı çelik ve seramik arasında, seramik ve çeliklerin tutarlı olmayan termal genişlemesi nedeniyle iyi ayarlanabilir.Çeşitli esnek lifler yapıştırıcıya, seramiklerin titreşim ortamında uzun süreli çalışma sırasında düşmemesini sağlamak için eklenir., sık sıcaklık genişlemesi ve soğuk kasılma.

 

Keramik fayans aşınma kaplamalarıÇeşitli aşınmaya dayanıklı malzemelerle ilave edilen% 95 Al2O3 benzersiz bir formülü ile üretilir. Kuru preslenirler ve yüksek yoğunluk, yüksek sertlik ve aşınmaya dayanıklılık özelliklerine sahiptirler.

ceramic tile wear linersCeramic rubber steel plate composite liner.jpgWear Resistant Ceramic Composite Plates

Termal enerji santrallerinin uygulama avantajları

Toz egzoz fanı, santralin ana yardımcı makinelerinden biridir.Toz egzoz fanının çalışma prensibi, tozlanmış kömürü kömür değirmeninden yanma için kazanın içine göndermektirYüksek aşınma koşulları için, kullanım ömrünü uzatmak için, aşınmaya dayanıklı seramik levhalar fan volute'a yapıştırılabilir.

 

Kullanıma dayanıklı seramik levha, yüksek saflık ve ultra ince alümina tozuyla ateşlenir. 1700 derece yüksek bir sıcaklıkta sinterlenir ve izostatik presle oluşturulur.Ayrıca çok yüksek sertliğe ve elmaslara karşı mükemmel dayanıklılığa sahiptir.Döşeme, seramiklerin aşınma dayanıklılığını sağlar.

 

Alümina seramik yama iyi aşınma dayanıklılığına sahiptir ve yelpazenin toplam ağırlığını azaltan ve fanın ana rulmanının kullanım ömrünü artıran hafiftir.İndüklü çekim fanının aşınmasını sağlamak için, aşınmaya dayanıklı seramik levha fan döngüsünün üst tarafı için kullanılabilir.

 

Kullanıma dayanıklı seramik levha hafif ve montajı kolaydır. Volute, bakım ve değiştirme için uygun olan küçük seramik bloklarla yapıştırılır ve kaynaklanır.Mükemmel aşınma dayanıklılığı ve korozyon dayanıklılığı uzun bir hizmet ömrüne sahiptirBu da bakım maliyetlerini büyük ölçüde azaltıyor.

 

Ürün Özellikleri

Kullanım kaplamaları, ana hammadde olarak alüminyum oksitten, akış olarak nadir metal oksitten yapılmış ve 1700 °C yüksek sıcaklıkta sinterlenmiş özel bir korundum seramiktir.ve daha sonra özel bir kauçuk ve yüksek dayanıklılıklı bir inorganik bağlayıcı ile birleştirilmiştirŞöyle oluyor:

(1) Yüksek sertlik:Rockwell sertliği 85-90.

(2) İyi aşınma direnci ve uzun kullanım ömrü:aşınma direnci, manganez çeliklerinin 266 katına ve yüksek kromlu dökme demirlerin 171,5 katına eşdeğerdir.

(3) Geniş kullanım alanı:aşınma kaplamaları, düşük sıcaklık ortamları için uygun yapışkan kaplamaları, büyük parça malzemelerin çarpmasına uygun darbe dirençli kaplamaları içerir.rüzgar taşımacılığı için uygun porselen çelik kaplamalar, ve dinamik çalışmaya uygun yüksek hızlı çalışma.

 

Davul karıştırıcısının uygulanması

Sinterleme makinesi sistemindeki silindirsel karıştırıcı, orijinal olarak, basınç plağı dışındaki polimer plastik astar plağı yapısını kullandı.Bu yapının iç materyal yapısı mantıksız çünkü basınç plaka giydiğinde, malzeme yapıya girer ve astar plağı sıkar ve astar plağı sabitlenir.Boullar sökülüp kullanılamaz çünkü kaplama plakanın düşmesine ve ekipman kazalarına neden olurSilindirde asılı olan malzeme, ekipmanın yükünü arttırmakla kalmaz, aynı zamanda kötü boşaltmaya ve bazen besleme limanından bile boşaltmaya neden olur.Döşeme plakanın genel yapısı nispeten yüksek bir kendi ağırlığına sahiptirEkipman yükü büyük ölçüde artmış, bu da iletim bileşenlerinin ömrünün azalmasına, yüksek güç tüketimine ve ekipman arızası oranının artmasına neden olmuştur.ekipman işletim hızını ciddi şekilde etkileyen.

 

Buseramik fayans aşınma kaplamalarıSıcaklığa dayanıklı süper yapıştırıcıyla ekipmanın iç duvarına aşınmaya dayanıklı seramik kaplama yapıştırılır.Yaşlanmadan 350°C'de uzun süreli çalışma, iyi yalıtım performansı, korozyona dayanıklılık, kirlilik yok, aşınmaya dayanıklı seramik kaplama hafiftir.Bu da ekipman yükünü büyük ölçüde azaltabilir., 10 yıldan fazla bir süredir müşteri takip araştırmamızın gösterdiği gibi, aynı çalışma koşullarında, ekipmanların kullanım ömrü en az on kat uzatılabilir.Eğer aşınmaya dayanıklı seramik kaplama plağı değiştirilirse, kaynak aşınmaya dayanıklı seramik kaplama plakaları yüksek sıcaklık ortamında çalışmak için kullanılmalıdır ve bu da aşağıdaki avantajlara sahiptir:

 

1Yapısı basittir, ağırlığı hafiftir, karıştırıcıdaki malzeme yörüngesi makuldür ve kalınlığı uyguntur.Karıştırıcının karıştırma ve peletize etme yeteneğini daha da güçlendirmek için koşulları sağlayan.

2Yüksek sıcaklığa dayanıklı malzeme temizleme performansına ve aşınmaya karşı iyi bir dayanıklılığa sahiptir.

3Silindrik karıştırıcının etkili çapı büyütülür.

4Döşeme plağı, bakım öncesi üretim sisteminin günlük iş yoğunluğunu azaltan uzun bir hizmet ömrüne sahiptir.

 

FQA

Keramik fayans giyim kaplamaları nedir

Sıcak vulkanizasyon işlemidir. Sıvılaştırılmış, aşınmaya dayanıklı seramik ve kauçuk bir arada vulkanize edilerek bir kauçuk-keramik iki-bir kaplama oluştururlar.ve daha sonra kaplamayı ekipmanın iç kabuğu çelik levhasına bağlamak için yüksek dayanıklı organik yapıştırıcı kullanmak, güçlü ve yumuşama karşıtı bir katman oluşturmak için.

 

Seramik fayansların aşınma kaplamalarının kategorileri nelerdir?

İki-birinde eskisine dayanıklı seramik astar plakalarına ve üç-birinde eskisine dayanıklı seramik astar plakalarına ayrılabilir.

İki-birinde aşınmaya dayanıklı seramik kaplama plağı = seramik + çelik plaka veya seramik + kauçuk

3'te 1 aşınmaya dayanıklı seramik astar plağı = seramik + kauçuk + çelik plaka 3'te 1 seramik astar plağı

 

Yibeinuo Yeni Malzemeler, bir ulusal yüksek teknoloji üretim şirketi.seramik fayans aşınma kaplamalarıÜrünleri çelik, çimento, kömür, limanlar, kimyasallar, lityum piller, mineral işleme, inşaat makineleri ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır.