Mesaj gönder
Ürünler
Ürünler
Ev > Ürünler > Kauçuk Seramik Gömlekler > Gürültü azaltma Seramik aşınma plakaları aşınmaya dayanıklı İyi şok emici

Gürültü azaltma Seramik aşınma plakaları aşınmaya dayanıklı İyi şok emici

Ürün Detayları

Menşe yeri: Changsha, Hunan, Çin

Marka adı: Ibeno

Sertifika: ISO9001-2015

Model numarası: Kauçuk Seramik Gömlekler

Ödeme ve Gönderim Koşulları

Min sipariş miktarı: Anlaşılabilir

Fiyat: Negotiable

Ambalaj bilgileri: Ahşap kutularda veya demir raflarda paketlenmiştir

Teslim süresi: 25-45 iş günü

Ödeme koşulları: T/T

Yetenek temini: 100.000 ㎡/ yıl

En İyi Fiyatı Alın
Vurgulamak:

Gürültü azaltma seramik aşınma plakaları

,

İyi Şok emicilik seramik aşınma plakaları

şekli:
Kare, altıgen, daire
Uzama:
≥250%
Esneklik:
Yüksek
Astar Tipi:
Seramik Astar
Sıcaklık direnci:
≤100 ℃
Aşınma direnci:
Yüksek
Boyut:
Özel
Döşeme tipi:
Seramik
Astar Kalınlığı:
10MM
Uygulama:
Madencilik, Çimento, Çelik, Elektrik üretimi vb.
Servis Ömrü:
5-10 yıl
Çekim Gücü:
≥12MPa
şekli:
Kare, altıgen, daire
Uzama:
≥250%
Esneklik:
Yüksek
Astar Tipi:
Seramik Astar
Sıcaklık direnci:
≤100 ℃
Aşınma direnci:
Yüksek
Boyut:
Özel
Döşeme tipi:
Seramik
Astar Kalınlığı:
10MM
Uygulama:
Madencilik, Çimento, Çelik, Elektrik üretimi vb.
Servis Ömrü:
5-10 yıl
Çekim Gücü:
≥12MPa
Gürültü azaltma Seramik aşınma plakaları aşınmaya dayanıklı İyi şok emici

Ürün Tanımı

BuKullanım dayanıklı seramik plakaendüstriyel aşınmaya dayanıklı, darbeye dayanıklı ve korozyona dayanıklı bir malzemedir. viskozun termal genişleme katsayısı çelik ve seramik arasında,Seramik ve çeliklerin tutarlı olmayan termal genişlemesi nedeniyle seramiklerin ekstrüzyonunu ayarlayabilenAynı zamanda, seramiklerin titreşim ortamında uzun süreli çalışma sırasında düşmemesini sağlamak için yapıştırıcıya çeşitli esnek lifler eklenir.Sık sıvı genişlemesi, ve soğuk kasılma.

 

BuKullanım dayanıklı seramik plakaAna hammadde olarak alüminyum oksitten ve akış olarak nadir metal oksitlerinden yapılır.Özel kauçuk ve yüksek dayanıklı organik yapıştırıcılarla birleştirilirAynı zamanda aşınmaya dayanıklı seramiklerle tek başına da kullanılabilir.

 

BuKullanım dayanıklı seramik plakayüksek sertliğe sahiptir, Rockwell sertliği 80-90, cevher ve kömür külü gibi minerallerden daha yüksektir; aşınma direnci güçlüdür,Kullanım direnci çelik levhanın 266 katıdır., yoğunluğu küçük ve işlenmesi kolaydır ve vulkanize edilmiş kauçuk, ekipmanın şekli, boyutu ve kurulum pozisyonu ile sınırlanmadan kesilebilir, bükülebilir ve monte edilebilir.

liner ceramicCeramic rubber vulcanized liner.jpgchute liner

Alüminyum seramik teknik parametreler

Parçalar Özellikler
Alümina içeriği ≥95%
yoğunluk ≥3.8 g/cm3
Rockwell Bir sertlik ≥85HRA
Çarpışma gücü ≥1500 MPA
Kırılma sertliği ≥4.0MPa·m1/2
Eğilme Gücü ≥330MPa
Isı iletkenliği 20W/m.K
Isı genişleme katsayısı 7.2×10 6m/m.K.
Hacim aşınması ≤0,02cm3

Kauçuk teknik parametreleri

Parçalar Özellikler
Gücünü ayır. ≥12MPa
Çekil uzatma 250%
Kıyı sertliği 55 65
Kalıcı deformasyon ≤24%
Seramik ve kauçuk arasındaki ortak gerginlik ≥3.0MPa
Sıcaklığa direnç ≤ 100°C
Kauçukların yaşlanma ömrü ≥15 yıl

 

Kullanıma dayanıklı seramik levhaların performans özellikleri şunlardır:

1Çarpışma direnci:Alümina aşınmaya dayanıklı seramik ve kauçuk, erimiş olduktan sonra iyi tamponlama özelliklerine sahiptir ve yüksek irtifalardan düşen nesnelerin demir cevheri etkisini makul bir şekilde tamponlayabilir.

2- Konstrüksiyon uygun:vida bağlantısı, elektrikli kaynak, kullanımı kolay, daha hızlı inşaat hızı;

3- Ne yapıştıracak ne de engelleyecek.Kalın çelik levhalar ve polimer kaplamalarla karşılaştırıldığında, üçte bir seramik kompozit kaplama yapıştırılması ve bloke edilmesi kolay değildir;

4Gürültü azaltma:Kauçuk elastomer malzemesi, hammaddelerin taşınması sırasında gürültüyü azaltabilen iyi bir şok emici etkiye sahiptir.

5Hafif:Kullanıma dayanıklı seramiklerin yoğunluğu alaşımlı çelik ve yüksek kromlu kulana dayanıklı çeliklerden çok daha düşüktür, bu nedenle hafif ve değiştirilmesi kolaydır.

 

Dört aşınmaya dayanıklı malzemenin performans karşılaştırması

1Polietilen moleküler malzeme:Polietilen moleküler malzemesinin iyi aşınma direnci, düşük sürtünme katsayısı, iyi kaydırma performansı, korozyon direnci, iyi yalıtım performansı, hafif doku özellikleri vardır.kolay işleme, ve iyi şok emicilik ve gürültü azaltma. Genel kalınlığı 10 ~ 30mm'dir. Sertliği ve aşınma direnci gereksinimlerini karşılar. Ancak kırılgan, şoka dayanıklı değil ve pahalıdır.

 

2Çakma demir:Atık demir, mühendislikte yaygın olarak kullanılan aşınmaya dayanıklı bir malzemedir. Karbon içeriğine göre, atık demir üç türe ayrılır: gri atık demir ve beyaz atık demir.Sertliği HRA70-80 arasında, doku sert, ama kesilemez, kaynak zor ve daha ağır darbe yüklerine dayanamıyor.

 

3Paslanmaz çelik:Paslanmaz çelik astar tabakasının ana malzemesi alüminyum-krom alaşımıdır, sertliği dökme demir astar tabakasının 2 ~ 3 katıdır,ve hizmet ömrü dökme demir astar plakanın 12 katıdırTüm yönlerden açık sonuçlar elde edildi. Paslanmaz çelik kaplamanın maliyeti yüksektir ve sık sık değiştirilmesi büyük israflara neden olabilir.Çünkü paraşütün malzemesinden farklı., kaynakta daha sıkıntılı.

 

4. aşınmaya dayanıklı seramik:Kullanıma dayanıklı seramik astar, şu anda en yaygın olarak kullanılan atış astarı astar malzemesidir.Alümina hammaddesi olarak kullanılır ve 1700 °C yüksek sıcaklıkta sekizgen kristal yapıya dönüştürülür. α-alümina, sadece sertliği HRA88'e ulaşmakla kalmaz, sadece elmas'tan sonra ikinci sırada, yoğunluğu ≥3.9g/cm3, bükme gücü>350MPA, darbe sertliği ≥2.2J/cm2, elastik modülü>317GPA,Güçlü darbe direnciyle Kapasite, performans ve fiyatın ortak seçimi..

 

FQA

Seramik giymek için dayanıklı mı?

Kullanıma dayanıklı seramikler, ana hammadde olarak Al2O3'ten, akış olarak nadir metal oksitlerinden yapılmış ve 1.700 °C yüksek bir sıcaklıkta kalsinasyon yapılmış özel korundum seramikleridir.

 

Seramik yüksek aşınma dayanıklılığına sahip mi?

Seramiklerin aşınma direnci çok yüksektir. Deneylerden sonra, aşınmaya dayanıklı seramiklerin aşınma direncinin manganez çeliklerinin 266 katı olduğu bulunur.Güçlü bir aşınma direnci vardır ve tamamen güvenle kullanılabilir.

 

Seramik çelikten daha mı sert?

Seramiklerin sertliği demirden daha yüksektir

 

Yibeino, aşınmaya dayanıklı seramiklerin üretimi konusunda 15 yıldan fazla deneyime sahiptir ve farklı endüstrilerde seramik ürünlerinin tasarımı konusunda zengin deneyime sahiptir.Kullanıma dayanıklı seramik levhaların en iyi tedarikçilerinden biridir.İhtiyacınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin.