Mesaj gönder
Ürünler
Ürünler
Ev > Ürünler > Alümina Seramik Boru > Alümina Keramik Tüp Seramik Dökme Dirseği ISO Sertifikası

Alümina Keramik Tüp Seramik Dökme Dirseği ISO Sertifikası

Ürün Detayları

Menşe yeri: Changsha, Hunan, Çin

Marka adı: Ibeno

Sertifika: ISO9001-2015

Model numarası: Alümina Seramik Boru

Ödeme ve Gönderim Koşulları

Min sipariş miktarı: Anlaşılabilir

Fiyat: Negotiable

Ambalaj bilgileri: Ahşap kutularda veya demir raflarda paketlenmiştir

Teslim süresi: 25-45 iş günü

Ödeme koşulları: T/T

Yetenek temini: 100.000 ㎡/ yıl

En İyi Fiyatı Alın
Vurgulamak:

Alümina Keramik Tüp ISO

,

Seramik kaplı dirseği ISO

,

Engelli Keramik Dökme Dirseği

Bükülme mukavemeti:
350 MPa
Sertlik:
9 ay
Malzeme:
Alümina Seramik
Basınç direnci:
Yüksek
Ürün Türü:
seramik kiremit kaplı dirseği
şekli:
Çubuk
Boyut:
Özelleştirilebilir
Aşınma direnci:
Harika
Bükülme mukavemeti:
350 MPa
Sertlik:
9 ay
Malzeme:
Alümina Seramik
Basınç direnci:
Yüksek
Ürün Türü:
seramik kiremit kaplı dirseği
şekli:
Çubuk
Boyut:
Özelleştirilebilir
Aşınma direnci:
Harika
Alümina Keramik Tüp Seramik Dökme Dirseği ISO Sertifikası

Ürün Tanımı

Elektrik santrallerinde tozlanmış kömür boru hatlarını seçerken, ana düşünce güvenliği, istikrarı, üretim verimliliği ve üretim maliyetidir.Sıradan metal tozlanmış kömür boru hatları, ağır aşınma nedeniyle toz sızmasına ve aşınmaya eğilimlidir., sık sık bakım ve değiştirme gerektiren, üretim verimliliğinin maliyetini düşüren ve üretim maliyetlerini artıran.

 

Bilimin ve teknolojinin sürekli gelişimi ve malzemelerin sürekli yeniliği ile birlikte,seramik kiremit kaplı dirseğiAlümina seramikleri yüksek aşınma direnci, yüksek sertliği, oksidasyon direnci, korozyon direnci ile bilinir.ve son derece yüksek dayanıklılık Yüksek ve düşük sıcaklık dayanıklılık özellikleri, en yaygın kullanılan aşınmaya dayanıklı malzemelerden biri haline geldi.

 

Seramik kiremit kaplı dirseği, borunun iç duvarına alümina veya zirkonya aşınmaya dayanıklı seramik levha yapıştırmak için yüksek sıcaklığa dayanıklı güçlü yapıştırıcı kullanır.ve sonra ısıtır ve sert bir aşınma karşıtı katman oluşturmak için katılaşırSeramik yama borular mükemmel aşınma direnci, korozyon direnci, ısı direnci ve diğer özelliklere sahiptir.RHA88'den daha fazla sertliğe sahip korundum seramikleri nihayetinde oluşur., boru hattı 350 °C yüksek sıcaklıkta sorunsuz çalışabilir.

Ceramic Tile Lined ElbowCeramic Lined Pipes and ElbowsAlumina ceramic lined Elbow and Pipe.

Ürün parametreleri

Parçalar Özellikler
Alümina içeriği ≥92% ≥95%
yoğunluk ≥3,6 g/cm3 >3.8g/cm3
Rockwell Bir sertlik ≥ 82HRA ≥85HRA
Çarpışma gücü ≥1200 MPA ≥1500 MPA
Kırılma sertliği ≥3.8MPa·m1/2 ≥4.0MPa·m1/2
Vickers sertliği ≥ 1150HV10 ≥1200HV10
Eğilme Gücü ≥290MPa ≥330MPa

Ürün Özellikleri

Kullanım direnci:Kullanıma dayanıklı seramik levhalardaki alümina içeriği %92'den fazladır, HRA sertliği ≥ 85'tir ve aşınma direnci söndürülmüş karbon çeliklerinden on kat daha yüksektir.Hangisi volfram-kobalt karbidinden daha iyi?;

Korozyona dayanıklılık:Kullanıma dayanıklı seramik levha, çeşitli inorganik asitlere, organik asitlere, organik çözücülere vb. karşı dayanıklıdır ve korozyon direnci paslanmaz çelikten on kat daha fazladır.

Yüksek sıcaklığa dayanıklı:Seramik katman yoğun korund, genişleme katsayısı 6-8*10-6/°C, mükemmel ısı direnci, 350°C'de uzun süre çalışabilir ve genel çalışma koşullarını karşılayabilir.

Dikiş yapıştırma aşaması:Yapıştırma teknolojisi gelişmiştir ve rüzgar yönü boyunca oluk ve boşluk oluşumundan kaçınmak için ortamın akış yönü boyunca yanlış dikiş yapıştırma yöntemi benimsenmiştir.

Üretim süreci

Hayır Süreç Standart inşaat
1 Yüzeyi, kum ve tozu temizleyin. Seramik levhanın yapışkan etkisini sağlamak için borunun yapışkan konumu pası kaldırmak için montajdan önce ince cilalanmalıdır.ve yüzeyin temizliğini sağlamak için alkol ve ilgili incelticilerle temizlenmelidir.. 1666166817483
2 Yapıştırıcı formülasyonu Viskozu oranına göre hazırlayın ve yarım saat içinde kullanmaya çalışın. Kullanmadan önce, malzemelerin tamamen karıştırıldığını sağlamak için iyice karıştırın. Yapıştırıcı uyguladığınızda,Aynı şekilde uygulanmalıdır., yapıştırıcı yüzeyi ve yanları yapıştırıcı ile kaplanmalı ve yapıştırıcı sızdırması olmamalıdır. Ceramic viscose
3 Viskoz sertleştirme Yapıştırıcı uygulandıktan sonra, porselen uygulandıktan sonra, kullanmadan önce 24-48 saat boyunca sert bir şekilde basın ve fayanslar arasındaki boşluğu doldurun. Ceramic pipe

 

 

Endüstri UygulamalarıAtık taşımacılığı, kireçtaşı taşımacılığı, kömür tozu taşımacılığı, maden tozu taşımacılığı, toz temizleme sistemi, kül boşaltma sistemi, çöplük taşımacılığı, çöplük taşımacılığı,Çimento taşımacılığı, nehir kum taşımacılığı vb.

1666169858478

Önlemler

Hayır Üretim Notları
1 İşleme ve montaj sürecinde, aşınmaya dayanıklı seramik yama borusunu şiddetli çarpışmalardan ve sert nesnelerin seramik uç yüzeyiyle çarpmasını önlemek için dikkatli bir şekilde kullanmak gerekir.
2 Kelepçeli kaplama dirseğini kurarken, seramik borunun merkez çizgisi bağlanacak borunun merkez çizgisiyle hizalandırılmalıdır.ve iki ucunun doğru bir şekilde bağlandığından emin olmak için bağlantı bölümünün yüksekliği düzeylendirilmelidir., ve uç yüzeyinin yanlış hizalandırılması 1 mm içinde kontrol edilmelidir.
3 Kullanım dayanıklı seramik yama borusunun, borunun içine yapıştırılan porselen şeklinde katı bir yönü vardır.aktarılan sıvının yönü ve bağlantı boşluğu teknik gerekliliklere göre tutarlı olmalıdır., borunun erozyonunu ve aşınmasını azaltmak için.
4 Çoğu aşınmaya dayanıklı seramik yama boru hattı toz, gaz ve sıvı gibi sıvıları taşır.sıvı sızıntısının önlenmesi için kurulum sırasında bağlantılarının sıkılığını sıkı bir şekilde kontrol etmek gerekir.
5 Taşıma ve depolama sırasında paslanmasını veya aşınmasını önlemek için, flensleri yağlamak ve koruyucu bir kapağı ile örtmek gerekir.
6 Üretim ve montaj sırasında hata ve ihmalden kaçınmak için aşınmaya dayanıklı seramik yama borular çizimlere göre numaralandırılmalıdır.

7

Kullanıma dayanıklı seramik yama borusunu kurma sürecinde, ayarlanması için uygun olan iki ucundan ortasına kadar kurulmalıdır,ve kurulum sırasında toplanan hata da dikkate alınmalıdır., kurulum tamamlanmadan önce boru ayarlaması ile ortadan kaldırılmalıdır.
8 Flanş bağlantısının sağlamlığını arttırmak için, giyimden dirençli seramik yama borusunun limanında kaldırma bacaklarını kaynaklamaya çalışın.

Bizim Avantajlarımız

1Fabrika, 15 yıldır aşınmaya dayanıklı seramiklerin üretimi, tasarımı, araştırması ve geliştirilmesine adanmış bir imalat şirketi.

2. Yıllarca gerçek endüstri deneyimi, kurumsal ekipmanlar için en iyi ve en iyi aşınma karşıtı tasarım planını sağlayabilir

3Mükemmel satış sonrası hizmet sistemi, müşterilerin endişelenmemesini sağlar.

4. içinseramik kiremit kaplı dirseği, aşamalı yapıştırma işlemini benimsiyoruz.Aşırı kemerli yamalama işlemi, özellikle aşınmaya dayanıklı seramik borular tarafından özellikle ciddi şekilde aşınmış olan toz ve gübre taşıma sistemini çözmek için tasarlanmıştır, sağlam bir aşınma karşıtı katman oluşturmak için, ve seramik düşmeyecek.